İstanbul Boğaz’ın da Günlük ve Saatlik Kiralık Tekne Hizmeti

İstanbul’ un en güvenilir yat kiralama firması olarak bizler eğlencenin bir seçim olduğuna inanıyoruz. Evora Yat Kiralama ve Tekne Organizasyon Hizmeti firması olarak sizlere ayrıca aşağıda bulunan hizmetleri de yapmaktayız.

Tekne Kiralama İle Anneler Günü Kutlaması

Anneler Günü bu yıl 09 Mayıs 2021 Pazar gününe denk gelmekte. İstanbul Boğaz da Yat turu ile günün her saatinde kahvaltı – öğle yemeği veya akşam yemeği ile anneler gününü kutlayabilirsiniz.

Her anne kutsaldır. Anneler Günü Kutlaması İçin Boğaz’ da yat kiralamak, annenizi ne kadar sevdiğinizi göstermenin bir başka yoludur.

İstanbul Boğazı, Çırağan Sarayı, Kız Kulesi, Dolmabahçe, Ortaköy den Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne kadar Avrupa Yakasını, Anadolu Hisarı’ n dan Beylerbeyi’ de kadar Asya Yakasını lüks yat turu yaparak annenize güzel bir hediye vermiş olacaksınız.

Tekne Kiralama İle Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Her yıldönümü, ister arkadaşlık ister evlilik yıldönümü olsun, size ve diğer yarınıza olan sevginizin ve bağlılığınızın ifade edildiği bir gündür. Bu özel günü Boğaz’ da yat organizasyonu ile unutulmaz yapabilirsiniz.

Evlilik yıldönümü kutlaması için Evlenme Teklifi Paketlerimizden herhangi birini seçebilir veya hesaplama modülümüzden  kendi programınızı kendiniz planlayabilirsiniz.

Tekne Kiralama İle İstanbul’ da Yılbaşı Kutlaması

İstanbul’ da yılbaşı kutlaması için lüks yatlarımızdan kiralayabilirsiniz. Yılbaşı kutlamaları minimum 4 saat kiralama yapılmaktadır. Sizin sadece kişi sayınız ve ikram konusuna karar vermeniz yeterli. Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçiniz.