Yatta Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Düğüne sayılı günler kala en yakın arkadaşlarınız ile birlikte tekne kiralayarak, doyasıya eğlenmek ve felekten bir gün geçirmek için lüks yatımız ile boğaz da yat turu… Bekarlığa veda partinizi yat gezisi ile İstanbul sularında kutladığınızı düşünün. Muhteşem !!! İstanbul Boğaz , Karadeniz veya Adalar’ da harika bir boğaz turu ile gündüz – öğle – akşam veya tüm gün tekne kiralama ile sürpriz bir bekarlığa veda partisi organizasyonu, minimum 2 saatten başlayan programlar. Asla unutamayacağınız bir veda partisi için detaylar aşağıda bulunmakta;

Bekarlığa veda partiniz için tekneye karar vermeden önce mutlaka kişi sayınızı, isteklerinizi ve buna göre bütçenizi gözden geçiriniz. Tüm ayrıntılara karar verip yat rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra misafirlerinizin yata nasıl gideceklerini, yiyecek – içeceklerinizi, pastanız, konuklarınıza hediye seçiminiz, yat süslemesi, tur başlangıç ve bitiş zamanını, tekne ile iletişiminizi mutlaka gözden geçiriniz. Bu süreçte sizlere Tekne Kiralama danışmanlarımız yardımcı olacaktır.

Teknede bekarlığa veda partisi için rezervasyon yapmaya hazırsanız, aşağıda bulunan hesaplama tablomuzdan teknede bekarlığa veda partinizi oluşturabilirsiniz.