İstanbul Adalar Yat Turu

İstanbul Adalar Yat Turu

Özel bir tekne kiralayarak İstanbul karmaşasından kaçmak için İstanbul’ a yakın ama bir o kadar da size kendinizi İstanbul dışında gibi hissettirecek harika günübirlik tekne turu deneyimi ile mini bir tatil yaşayabilirsiniz. Arkasında  yılların vermiş olduğu tarihi dokusu, tarihi köşkleri, ihtişamlı görüntüsünün yanında yeşil ve mavinin birleşiminden doğan huzur inanın hiçbir şey ile ölçülemez.

Sadece sizlere özel dizayn edilmiş yatlarımız dan birisini seçerek günübirlik arkadaşlarınız ve aileniz ile 2 kişiden 18 kişiye kadar Prens Adalarından herhangi birinde yüzme turu planlayabilirsiniz.

İstanbul Özel Yat Ada Turu İçeriği

Yatımızın bağlı bulunduğu Kuruçeşme veya Kabataş’ tan sabah 09:30-10:00 sizi aldıktan sonra, herhangi bir adaya varış zamanımız yaklaşık olarak 1 saat 45 dk saat sürmektedir. Adalara gidiş ve dönüş esnasında sırası ile bir tarafta benzersiz silueti eşliğinde Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultan Ahmet Cami ve diğer tarafta  Kız Kulesi, Üsküdar, Kadıköy hattını adalar yat turu ile görmüş oluyorsunuz.

Adalar’ dan herhangi birine vardığınızda size yaklaşık olarak 4 – 5  saatlik bir boş zaman kalmakla birlikte bu boş zamanınızda dilerseniz yatta geçirebilirsiniz, veya karaya çıkarak Adayı gezebilir ve dönüş saatinde yata gelebilirsiniz. Yemek seçimi karada veya yatta isteğe bağlı olmaktadır. Bir diğer seçenek herhangi bir koyda adalar yüzme turu molası vermek olacaktır. Güneşlenme için yatımız ön güvertesi oldukça geniş ve rahattır. Yüzme sonrası tatlı su duşu bulunmaktadır. Program bitiş zamanımız 18:00 Kuruçeşme’ dir.