İstanbul’ da Saatlik Lüks Yat Kiralama Hizmeti

Panaromik Boğaz Turu (Sabah – Öğle – Akşam)

İstanbul’ da kişiye özel günübirlik saatlik yat kiralama hizmetimiz minimum kiralama süresi olarak 2 saatten başlamaktadır. Tekne Kiralama süresini isteğinize göre yarım veya tam gün olarak ta planlayabilirsiniz. Saatlerin de herhangi bir kısıtlama olmamakta birlikte müsaitlik durumuna göre belirleyebilirsiniz. Dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir yada anlaşmalı olduğumuz restaurantlardan ana yemek seçiminizi önceden bildirmek şartıyla bizden talep edebilirsiniz. Yat Turu başlangıç ve bitiş için iskele önceliğimiz Avrupa Yakası’ n da Kuruçeşme Asya Yakasın’ da ise Çengelköy Kuleli Askeri Lise önüdür. Farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda ek ücretler talep edilebilir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişimde olabilirsiniz

Günbatımında İstanbul Boğaz Turu

Tamamen sizlerin rahatlığı düşünülerek dizayn edilen yatlarımız ile İstanbul’ un benzersiz Boğaz silüetini harika bir yat turu eşliğinde günbatımında bizimle deneyimlemeye var mısınız ? Günbatımı programımız Kasım – Şubat aylarında saat 16:00’ da başlayıp 18:30’ da bitiyor, Bahar aylarında Mart – Nisan ve Eylül- Ekim aylarında 17:00’ de başlayıp 19:30’ da bitiyor. Yaz aylarında ise Mayıs – Ağustos ayları arasında 19:00 ‘ da başlayıp 21:30’ da bitmektedir. Sadece kişiye ve gruplara özel olan günbatımı turları için mutlaka detaylı fiyat isteyiniz.

Yat Kiralama Tam Gün (10:00 / 18:00)

Kişi ve gruplara özel lük yat kiralama hizmeti ile sabah 10:00 Kuruçeşme hareket akşam 18:00 Kuruçeşme bitiş olacak şekilde firmamıza ait lüks yatlarımızdan birini seçerek tam gün kiralama ile boğazda uzun bir  tekne turu yapabilirsiniz. Farklı iskelelerden de alış ve bırakış yapılmakta olup rezervasyon aşamasında bilgi almanız gerekmektedir. Tam gün boğaz turunda kahvaltı – öğle ve akşam ikramları da ekleyebilirsiniz .

Boğaz Turu Fasıl Keyfi

Fasıl eşliğinde tekne Kiralayarak arkadaşlarınız ile birlikte sadece size özel yatta harika rakı balık keyfine var mısınız, EVORA 1 isimli yatımız da 12 kişi yemek düzeninde EVORA 2 isimli yatımızda ise 16 kişi yemek düzeninde lezzetli menüler eşliğinde güzel bir fasıl dinletisi ile sizlere hizmet veriyoruz.